مرکز بوتاکس تهران

مرکز بوتاکس تهران،کلینینکی معتبر برای انجام عمل های زیبایی بوتاکس می باشد که توسط بهترین دکتر بوتاکس تهران اداره می شود.در مرکز بوتاکس تهران استفاده از بهترین مارک های بوتاکس توسط بهترین متخصصان بوتاکس ایران باعث شده تا بهترین نتیجه عمل زیبایی و در نهایت رضایت تمامی مراجعین حاصل شود . قیمت بوتاکس در مرکز بوتاکس تهران مطابق تعرفه های دولتی عمل زیبایی می باشد.کلینیک های تخصصی بوتاکس همواره در حال به روز رسانی تجهیزات و علم خود هستند تا مطابق با آخرین دستاوردهای دنیا عمل های زیبایی را انجام دهند.در مرکز بوتاکس تهران تمامی روش های روز دنیا برای جوانسازی صورت و پوست به کار گرفته می شود.برای تزریق بوتاکس درست مانند خیلی از عمل‌های جراحی دیگر نباید پیش از اقدام به تزریق از داروی خاصی استفاده کنید.عمل زیبایی بوتاکس بسیار حساس است چون با ظاهر اشخاص در ارتباط است و هر گونه اقدام اشتباه در عمل تزریق آسیب جبران ناپذیری را به چهره شخص وارد میکند.بنابراین برای انجام این عمل زیبایی به کلینیک های تخصصی بوتاکس و نزد بهترین دکترهای بوتاکس بروید .markaz botax tehran

استفاده همزمان از برخی داروها و پشت سر آن تزریق بوتاکس ممکن است سبب کبودی ناحیه‌ای شود که تزریق در آن قسمت انجام شده است پس حتما در گام اول در این باره تايید پزشک خود را بگیرید. درواقع در چنین مواقعی فهرستي از داروها وجود دارد که شما باید قبل از تزریق بوتاکس از مصرف آنها خودداری کنید. این فهرست را از پزشک خود بخواهید یا دست‌کم شفاهی با او در این باره مشورت کنید. اگر باردار هستید به هیچ عنوان نباید از بوتاکس استفاده کنید. همچنین افرادی که از بیماری‌های عضلانی رنج می‌برند به‌خصوص بیماری‌های اعصاب عضلانی باید درباره استفاده از تزریقات بوتاکس بسیار احتیاط کنند و چه بسا اصلا سراغ چنین تزریقی نروند. باز هم مشاوره با پزشک می‌تواند بهترین گزینه برای تصمیم‌گیری درباره این مسئله باشد.

در سال هاي اخيرافزايش درخواست جهت جوان سازي در ماركت جهاني موجب تلاش هر چه بيشتر مهندسين پزشكي براي ارئه اكثير جواني به مشتاقان و طالبان زيبائي شده است. هر روز يك روش جديد با ادعاي حل تمامي مشكلات و دارا بودن خواص معجزه آسا به اين ماركت ارائه مي شود و بر سر زبان ها مي افتد که در اینجا به معروفترین آن اشاره میکنیم .تزریق بوتاکس پرطرفدارترین عمل زیبایی است که بدون نیاز به جراحی انجام می‌شود. پژوهشگران گفته‌اند بوتاکس ممکن است خاصیت ضد سرطانی داشته باشد.سم بوتولینوم (BTX) یک پروتئین عصبی تولید شده توسط باکتری کلستریدیوم بوتولینیوم و گونه های وابسته است تزریق مقدار کمی از این ماده بطور مستقیم در ماهیچه فعالیت آن را کم کرده و خطوطی را که نتیجه پرکاری آن روی صورت به وجود می آید از بین می برد در نتیجه صورت جوان تر و شاداب تر به نظر می رسد. يک روش سريع و نسبتا غير تهاجمی است.

BERLIN - JANUARY 29: A doctor injects a patient with Botox at a cosmetic treatment center January 29, 2007 in Berlin, Germany. Over 50,000 people in Germany receive the treatment every year and its popularity is rising, despite warnings from health specialists over the nerve toxin?s side effects. (Photo by Andreas Rentz/Getty Images)

چین و چروک صورت ناشی از عوامل متعددی است. چین های پیشانی و بین ابروها به علت انقباض و جمع شدن عضلاتی است که در زیر پوست آن ناحیه قرار دارند. منقبض کردن عضلات پیشانی باعث پیدایش فرورفتگی و چین خوردگی پوست می شود. با شل کردن عضلات، پوست هم صاف می شود امّـــا با گذشت سالها و انقباضات مکرّر و مکرّر جای این چین ها دائمی می شود به نحوی که حتی وقتی انقباض نیز وجود ندارد چین ها بر روی پیشانی باقی هستند.برای اینکه یک عضله منقبض شود باید امواج عصبی مربوطه بتواند از طریق عصب به عضله برسند. بوتاکس مانع انتقال جریان مربوطه از عصب به عضله می شود لذا عضله دیگر قادر به انقباض نخواهد بود و شل خواهد شد و از آنجائیکه چین و چروک های پوستی، ناشی از انقباض عضله زیرین پوست است، با شل شدن عضله چین و چروک ها نیز برطرف می شوند. خوشبختانه بوتاکس به طور انتخابی اعصاب حرکتی را موقتاً فلج می کند و بر روی عصب های حسی تأثیری ندارد و لذا بعد از تزریق بوتاکس حس ناحیۀ تزریق شده تغییری نخواهد کرد.

بوتاکس

 

پست های مرتبط

دانستنی ها کوتاه و جالب از بوتاکس
کشیدن پوست صورت (لیفتینگ پوست صورت)
اصول مراقبت از پوست
قیمت بوتاکس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *