شرکت پرشین پارس عرضه محصولات با قیمت مناسب و تعرفه های مشخص

معرفی شرکت پرشین پارس

شرکت آرمان پرشین پارس سهامی خاص  با کد ثبت 268536، فعالیت خود را از سال 1381 آغاز نموده است این مجموعه در حال حاضر عضو رسمی اتحادیه فروشندگان خودرو با کد صنفی 0335872356 و عاملیت مجاز برندهای بزرگ خودرویی دنیا و همچنین طرف قرارداد با لیزینگ های تحت نظارت بانک مرکزی بوده و درحال حاضر پرشین پارس با یک تغییر بزرگ دارای اولین جواز تاسیس فروشگاه زنجیره ای خودرو در ایران است. این اتفاق یک رخداد بزرگ در تجارت فروش خودرو تلقی می شود که شرکت پرشین پارس با توجه به فعالیت های غیر اصولی و بی هویت در این صنعت در جهت سامان دهی شرایط فروش در سطح کشور  دست به این ابتکار زده است در این راستا پس از ارایه و دفاع از این طرح اولین و در حال حاضر تنها دارنده مجوز این نوع فعالیت در کشور می باشد. از مشخصه های این نوع فعالیت افزایش و گسترش شبکه فروش و تامین خواسته های متقاضی با کاملترین سبد خرید برای هر شرایط و توان خرید، عرضه محصولات با قیمت مناسب و تعرفه های مشخص، پوشش تمامی شرایط فروش موجود حتی شرایط فروش نمایندگی های انحصاری و عاملیت های مجاز با پیشنهاد های جدید و متمایز می باشد.

شرکت پرشین پارس عرضه محصولات با قیمت مناسب و تعرفه های مشخص
شرکت پرشین پارس عرضه محصولات با قیمت مناسب و تعرفه های مشخص

پرشین پارس به عنوان بزرگترین شبکه فروش خودرو در پایتخت و به زودی در سراسر کشور درجهت تامین نیاز متقاضیان خرید خودرو از تمامی واردکنندگان، نمایندگان و تولید کنندگان درجهت تسریع در فروش محصولات خود دعوت به همکاری نموده تا کالاهای خود را در سبد فروش اولین فروشگاه زنجیره ای خودرو قرار دهند.

معرفی شرکت پرشین پارس و خدمات آن در شبکه اول سیما

شرکت پرشین پارس عرضه محصولات با قیمت مناسب و تعرفه های مشخص
شرکت پرشین پارس عرضه محصولات با قیمت مناسب و تعرفه های مشخص

این شرکت با در اختیار گرفتن نیروهای کارآمد و متخصص، متمرکز نمودن واحدهای سازمانی، به کارگیری آخرین تکنولوژی ها و دریافت استاندارد های روز دنیا و بهره گیری از مشاورین برتر داخلی و خارجی در جهت پیشبرد اهداف متعالی شرکت “از جمله افزایش رضایتمندی مشتری” گام های بلندی برداشته است.

عرضه محصولات برندهای بزرگ خودروساز جهان در پرشین پارس

پرشین پارس در ارایه طرح ها و شرایط فروش پیشرو بوده و همچنین رسالت خود را در تغییر تبلیغات در جهت مثبت و ترویج آن قرارداده است به شکلی که اعتقاد دارد حمایت از رفع آسیب های اجتماعی در جامعه می تواند بازخورد بهتری از صرف هزینه های متعارف تبلیغات را برای شرکت ها در پی داشته باشد و در این راستا شرکت پرشین پارس اقدام به تاسیس موسسه فرهنگی هنری و موسسه خیره نموده است و در حال حاضر به عنوان حامی جامعه هنری ایران در رخدادهای هنری کشور شرکت می نماید.

پرشین پارس در ایران یکی از بهترین شرکت های فروش خودرو است

پست های مرتبط

خدمات جدید پرشین پارس برای پزشکان جهت خرید خودرو
جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی
قیمت خودرو نمایشگاه پرشین پارس در شعبه آیت الله کاشانی، شعبه سعادت آباد به چه صورت است
اطلاع از طرح های فروش خودروهای وارداتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *