مطالب پزشکی و زیبایی پوست و مو

شیک پوشی با رعایت 9 نکته بسیار مهم و کلیدی

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷

شیک پوشی با رعایت ۹ نکته بسیار مهم و کلیدی

دسته بندی : پزشکی تاریخ : شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶

چگونه شیک بپوشیم ؛ سبک لباس پوشیدن هم به اندازه آرایش در ظاهر شما مهم هست. لباسی که در ۱۸ سالگی علاقه زیادی به آن داشتید اکنون دیگر مناسب شما نیست چون پوشیدن آن فقط سن شما را بالاتر خواهد برد. اگر می‌خواهید ظاهری جوان پسندتری داشت باشید و همه شما را به عنوان یک فرد شیک پوش به خاطر بیاوردند همین امروز این لباس ها را از کمد لباس خود دور بریزید.

برای خرید لباس می‌توانید به صفحه  بوتیک و یا فروشگاه لباس های معروف در چی بپوشم مراجعه کنید و با خریدی مطمئن ظاهر خود را ارتقا دهید.

۱- جوراب شلواری توری و طرح دار

جوراب شلواری طرح دار فقط برای نمایش مدلینگ ها در عکس ها زیباست. استفاده روزانه از آن ها نه تنها زیبایی ندارد بلکه سنتان را بیشتر می کند. پس بهتر هست فقط از ساپورت های ساده یا نازک استفاده کنید.

۲- آستین خفاشی

آستین خفاشی فقط برای اندام های لاغر مناسب هستند. اگر اندام لاغر ندارید این مدل لباس ها شما را چاق تر نشان می دهد.

۳- پیراهن کیسه ای

لباس های حالت کیسه ای تعادل فرم بدن را به هم می ریزد. برجستگی های بدن را نشان نمی دهد و باعث خواهد شد سن بیشتر نشان داده شود. پس بهتر هست از لباس های تنگ استفاده کنید تا اندام زیباتر نشان داده شود.

۴- پارچه های خشک

پوشیدن لباس از جنس پارچه خشک با شلوار از جنس پارچه نرم بدترین انتخاب هست. در کل ست کردن لباس های خشک کار سختی هست پس بهتر هست در لباس های روزانه خودتان از آن ها استفاده نکنید.

۵- رنگ های طیف زمینی

رنگ های خاکستری، سبز، زیتونی، سبز تیره، پسته ای و قهوه ای مناسب هر کسی نیست. این رنگ ها چهره شما را پیرتر نشان می دهد.

۶- طرح هایی که شبیه پارچه پرده یا مبل هستند

خیلی ها به سختی می توانند از مدهای گذشته دست بردارند و با پوشیدن کت طرح دار پشمی یا فاستونی ظاهری قدیمی برای خودشان می سازند. پس بهتر هست از لباس های ساده و کلاسیک بدون طرح بیشتر استفاده کنید.

۷- کلاه های حجیم بیش از حد گرم

حتما لازم نیست بین زیبایی و آرامش یکی را انتخاب کنید. می توانید هر دو را کنار هم داشته باشید. پس از کلاه های ساده و بدون طرح استفاده کنید.

۸- گردنبندهای مرواریدی و سنگ درشت

مروارید از جواهرات کلاسیکی هست که کمتر کسی می داند چگونه باید از آن ها استفاده کند. مهم ترین نکته ای که باید رعایت کرد این هست که مروارید درشت هرگز استفاده نکنید. به علاوه گردنبند درشتی که چند زنجیر بلند دارد هم ظاهر خوبی به شما نمی دهد. به خصوص اگر آن ها را همراه با ژاکت جین استفاده کنید.

۹- لباس هایی که از تزئینات زیادی در آن استفاده شده هست

لباس هایی که بند و دکمه و جیب زیاد دارند خیلی سال پیش مد بودند. امروزه این لباس ها نه تنها زیبایی ندارند بلکه سن را بیشتر از آن چیزی که هست نشان می دهند.